Aktualności

W dniach 17-18 kwiecień 2015 roku odbyła się w Państwowym Instytucie Weterynaryjnym XI międzynarodowa konferencja naukowa pt. “Aktualne problemy z zakresu wybranych chorób bakteryjnych i wirusowych bydła”.

Tak jak w poprzednim roku konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem lekarzy weterynarii z całego kraju. Stoisko Vetaclusive Line odwiedziło wiele osób zarówno z kraju jak i z zagranicy. Mieliśmy możliwość spotkania się z naszym stałymi klientami oraz zaprezentować produkty lekarzom, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać na oferty Vetaclusive Line. Wzorem roku ubiegłego promowany był preparat Fertil 500.

Od stycznia 2015 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o pięć nowych produktów!

Preparat Resist dostosowany do poprawy walki z zanokcicą.

Do działu metabolizm wprowadzamy wlewki: Candid uzupełniające niedobór fosforu oraz Nulan zawierający dużą dawkę potasu.
Dodatkowo warto zwrócić uwagę na Amarum który jest skoncentrowaną dawką soli anionowych.

Ostatnią nowością jest preparat Elcamino, stanowiący uzupełnienie niezbędnej po wycieleniu energii, witamin i aminokwasów.

W dniach 25 i 26 kwietnia byliśmy na konferencji w Puławach. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem lekarzy. Nasze stoisko odwiedziło kilkadziesiąt osób a szczególnym zainteresowaniem cieszył się nasz najnowszy preparat poprawiający skuteczność inseminacji Fertil 500. Przyjazd na konferencję zaowocował nową współpracą z wieloma partnerami.

Od 23 maja 2013 roku przez cztery dni władze w Olsztynie i Kortowie będą sprawować studenci. Rozpoczyna się Kortowiada czyli najlepsze juwenalia w Polsce. Nie można tego przegapić. Sponsorem juwenaliów jest Kenovitamin.

W dniu 27.02.2013 r. podczas uroczystej Gali na Zamku w Rynie odbyła się XIII edycja najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Z przyjemnością informujemy, iż zostaliśmy wyróżnieni prestiżową dla nas nagrodą „Gazela Biznesu”. Jesteśmy dumni, że nasza firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Daje nam to motywację do dalszego rozwoju zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.